Uitnodiging liberale nieuwjaarsborrel

0 68

VVD Team Ermelo wenst alle leden, vrienden en sympathisanten een gelukkig en gezond Nieuwjaar toe. Wij nodigen u uit voor de Nieuwjaarsborrel 2019, die zal plaatsvinden aanstaande zondagmiddag 6 januari van 16:00 tot 18:00 uur.

Ons lid Nanno de Boer treedt op als gastheer en biedt VVD Team Ermelo de borrel aan. Hij ontvangt ons op de Locatie BOS Opleidings- en Trainingscentrum van zijn bedrijf, Horsterweg 192, in Horst, gemeente Ermelo. Nanno zal ons ter plaatse informeren over de missie en maatschappelijke bijdrage van zijn onderneming.

Neem gerust uw partner, buurman of vriend mee. De Nieuwjaarsborrel is vooral een bijeenkomst om ons netwerk te versterken. Hoe meer zielen, des te meer vreugd. Wilt u uw komst (met aantal introducees) even voor vrijdag aanstaande per sms of chat aan mij doorgeven? Dan informeer ik in verband met de logistiek tijdig onze gastheer. Meer informatie

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl