VVD raadsfractie steunt aanleg zonneveld

0 46

De VVD raadsfractie staat vierkant achter het initiatief om op 3,3 hectare agrarisch gebied aan de Nijkerkerweg zonnepanelen te plaatsen. Dat verwoordde liberaal raadslid Monique van den Broek gisteravond in de raadsvergadering van Ermelo. 

“In ons verkiezingsprogramma staat, dat agrarieres hun activiteiten moeten kunnen combineren met nevenactiviteiten op gebied van recreatie/toerisme, natuurbeheer of andere bedrijvigheid. Dit zonneveld kan dat ook zijn. Zorgvuldig omgaan met het buitengebied blijft geboden. Wildgroei is niet wenselijk. We zien dit zonneveld als een pilot,” motiveert Monique van den Broek het liberale standpunt. Het collegevoorstel werd raadsbreed aangenomen, waarmee weer een stapje is gezet richting een duurzaam Ermelo.  

VVD raadsfractie.

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl