VVD start 2019 met geslaagde nieuwjaarsborrel

0 239

De VVD gemeenschap in Ermelo is het jaar gestart met een liberale nieuwjaarsborrel. Zondagmiddag kwamen leden en vrienden bijeen in de Business Opportunity School – BOS B.V. – aan de Horsterweg 192 in Horst. Eigenaars Nanno en Anita de Boer toonden hun voortreffelijk gastheerschap. Na welkom en toast door bestuurlijk VVD teamleider Hans van Zetten, kreeg Nanno de Boer gelegenheid de missie van zijn bedrijf te presenteren. En dan blijkt dat Horst een internationaal opererend opleidings- en trainingscentrum huisvest, waar leidinggevenden van grote beursgenoteerde bedrijven nieuwe kennis en vaardigheden opdoen. Levenslang leren is het devies. Het hoofdkantoor van BOS is gevestigd in de Stationsstraat 4A te Ermelo.

Na de bedrijfspresentatie kondigde VVD bestuurder Hans van Zetten aan dat hij op woensdagmiddag 30 januari reisleider is voor een bezoek aan de Tweede Kamer in Den Haag. Elke inwoner uit Nunspeet, Harderwijk, Ermelo en Putten nodigt hij uit zich bij hem aan te melden per sms of WhatsApp 06-51-067940. Ook gaat het VVD Netwerk Noordwest-Veluwe workshops Liberalisme organiseren voor inwoners, die wel eens willen weten wat liberalisme inhoudt, waar het vandaan komt en wat de kernwaarden zijn. Ook staat een campagnebijeenkomst voor de Provinciale Verkiezingen in de steigers. Onder het genot van een hapje en drankje zijn de onderlinge banden versterkt. De liberale nieuwjaarsborrel 2019 in Ermelo was een levendige netwerkbijeenkomst. Die conclusie trok Maarten Cornelissen, voorzitter van het VVD Netwerk Noordwest-Veluwe, waartoe naast Ermelo ook Harderwijk, Nunspeet en Putten behoren.  

Nanno de Boer presenteert kort en bondig de missie van zijn Business Opportunity School – BOS B.V . 

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl