VVD verontrust over verontreiniging Zanderij (2)

0 95

Afgelopen week heeft het college de vragen van de VVD fractie over de verontreiniging bij de Zanderij beantwoord. Ook heeft de gemeente aangegeven dat er een vervolgonderzoek plaats vindt naar de verontreiniging. In een interview met ‘Ermelovannu’ wordt door de gemeente een nadere toelichting gegeven op de onderzoeken die eerder hebben plaatsgevonden. Daarin wordt gesteld dat er geen telefoontjes van verontruste inwoners bij de gemeente zijn binnen gekomen. De plek waar de asbest is gevonden grenst aan de plek waar de bouw van het nieuwe zwembad is voorzien.

De VVD fractie volgt de ontwikkeling op nauwe voet en wacht de resultaten van het vervolgonderzoek af. De gemeente geeft aan dat er geen direct gevaar is en dat de omgeving afgezet blijft tot er meer duidelijkheid is uit het vervolgonderzoek. De informatie op de website van de gemeente over de situatie wordt actueel gehouden en er komt vooralsnog geen informatiebijeenkomst voor omwonenden.

De antwoorden op de vragen van de VVD vindt u hier.

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl