Afscheidsreceptie wethouder Esther Verhagen

0 476

Foto: ermelo.nl

Foto: ermelo.nl

De wethouders Esther Verhagen (VVD) en Tom Nederveen (ChristenUnie) nemen donderdag 8 mei afscheid van de Ermelose politiek. De afscheidsreceptie vindt plaats in De Dialoog (Raadhuisplein 4) en duurt van 16.30 tot 18.30 uur.

Esther Verhagen was vanaf 9 maart 2006 tot 18 april 2008 raadslid en vanaf die laatste datum tot nu wethouder. Tom Nederveen was vanaf 28 augustus 2000 tot 1 september 2005 raadslid en vanaf die datum tot heden wethouder. De afscheidsreceptie wordt de vertrekkend wethouders aangeboden door de gemeente Ermelo.

Tussen 17.00 en 17.30 uur worden de afscheidnemende wethouders toegesproken door burgemeester André Baars. Ook maken beide wethouders van de gelegenheid gebruik om aansluitend nog een woordje tot u te richten.

Lees hier meer over Esther Verhagen

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl