Boodschappen doen op zondag in Ermelo

0 47
De leden van de VVD Ermelo hebben het Verkiezingsprogramma voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar vastgesteld. Daarin staat klip en klaar: Ondernemers krijgen meer mogelijkheden om creatief te ondernemen. Zelf kunnen zij het beste beslissen wanneer hun winkel open of dicht gaat, ook op zondag. Wij willen geen verplichting voor zondag openstelling.
Lijsttrekker Herma van de VVD Ermelo is daar blij mee. “Veel werkende inwoners gaan nu op zondag in Harderwijk hun noodzakelijke  boodschappen doen. Dat willen we ook in Ermelo mogelijk maken.”
 

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl