Burgers op bezoek bij Tweede Kamer

0 50

De oproep van Hans van Zetten om met hem een bezoek te brengen aan de Tweede Kamer heeft goed gehoor gekregen. 47 burgers uit Nunspeet, Harderwijk, Ermelo en Putten stappen woensdag op de trein richting Den Haag. Daar wacht hen een ontvangst in de de VVD fractiekamer voor een discussie met parlementsleden. Daarna volgt een rondleiding door het Tweede Kamer gebouw inbegrepen de vergaderzaal van het parlement. 

Hans van Zetten: “Enkele medereizigers hebben vooraf al een pittige discussievraag ingediend, die woensdagmiddag wter tafel komt. We gaan beslist van deze directe ontmoeting met parlementsleden gebruikmaken om onze kritiek te delen op uitspraken en gedragingen van politici. Het wordt een boeiende middag.”

Het bezoek is een initiatief van het VVD Netwerk Noordwest-Veluwe in samenwerking met het VVD Kamerlid Helma Lodders uit Zeewolde. 

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl