Effectieve jaarvergadering VVD Noordwest-Veluwe

0 164

Het VVD netwerk Noordwest-Veluwe heeft dinsdag haar jaarlijkse ledenvergadering gehouden in Landgoedhotel Villa Vennendal. De leden uit Putten, Ermelo, Harderwijk en Nunspeet stelden het bestuurlijk en financieel jaarverslag 2018 ongewijzigd vast. De bestuurssamenstelling vroeg meer aandacht. Penningmeester Reinder Jan Koelewijn was niet herkiesbaar voor een nieuwe termijn. Netwerkvoorzitter Maarten Cornelissen uit Hierden bedankte de Ermeloër van zijn inzet, nadat even daarvoor Harderwijker Marcel Leerkes namens de financiële commissie de scheidende penningmeester al veel lof had toegewuifd. De opvolger van Koelewijn is Chris van Walree uit Ermelo, die nu voor de komende 3 jaren de penningen gaat beheren. De herverkiezing van Hans van Zetten als secretaris VVD netwerk werd met applaus bekrachtigd.

Binnen driekwartier waren alle noodzakelijke verenigingsbesluiten genomen en kon het debat beginnen. Daarvoor waren vooraf twee vragen geformuleerd. De eerste luidde: Wat is uw commentaar op de recent gevoerde liberale politiek in Nederland? De tweede luidde: Wat is uw mening over het discussiestuk van Klaas Dijkhoff: Liberalisme dat werkt voor mensen? Meer dan genoeg kruit voor een levendig en inhoudelijk debat dat effectief werd geleid door VVD wethouder Hans de Haan uit Ermelo. Ook Christianne van der Wal, landelijk voorzitter van het VVD Hoofdbestuur, nam deel. De partijvoorzitter gaf aan het begin context aan het discussiestuk, maakte tijdens het debat voortdurend notities die aan het eind resulteerden in haar conclusies. Ze dankte de leden uit Putten, Ermelo, Harderwijk en Nunspeet voor hun constructieve bijdragen. De Jaarvergadering sloot traditioneel af met een liberale borrel en bitterballen.    

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl