Gert Jan Brouwer

0 485

Gert Jan Brouwer, nummer 3 op de VVD-kieslijst

Gert Jan Brouwer is CEO van Frontline Rigging Consults B.V., een bedrijf tot overal in de wereld grote evenementen faciliteert. Het hoofdkantoor bevindt zich in De Meern. Gert Jan Brouwer is geboren en getogen in Ermelo, woonachtig aan de Zeeweg. Daarnaast is hij secretaris van de Vereniging van Evenementen Makers VVEM. Sinds najaar 2017 ondersteunt Gert Jan Brouwer de VVD-fractie. Hij zal vooral op duurzaamheid en klimaat zijn bijdrage leveren, maar is daarnaast ook op andere dossiers inzetbaar.

Gert Jan Brouwer noemt zichzelf vooral een buitenmens, natuurliefhebber, amateurfotograaf, wereldburger en ook nog ondernemer. Zijn persoonlijk statement luidt: “Ik vorm mij graag een mening over uiteenlopende zaken die belangrijk zijn voor mijzelf en mijn omgeving. En de omgeving waar ik (buiten mijn reguliere werk) de meeste tijd doorbreng is onze gemeente Ermelo. Juist daarom wil ik actief zijn in de gemeentepolitiek. Omdat ik wil meedenken en meedoen met wat er in onze gemeente speelt. Zodat ons liberale gedachtengoed gaat leiden tot gelijkwaardigheid en gelijke kansen voor iedereen. Zonder overdreven regels voor burgers en ondernemers. Maar wel door het nemen van de eigen verantwoordelijkheid.”

 

Gert Jan Brouwer
E-mail: gertjanbrouwer@me.com

 

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl