Herma lijsttrekker voor VVD Ermelo

0 17

Ermelo, 27 oktober – Herma van der Weide-van ’t Hof is tot lijsttrekker van de VVD Ermelo benoemd. De ledenvergadering koos unaniem de huidige fractievoorzitter tot liberale voorvrouw bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Bestuurlijk teamleider Hans van Zetten feliciteerde Herma met haar benoeming.

Lijsttrekker Herma: “We zijn als VVD Ermelo in 2018 met een proces gestart dat heeft geleid tot vernieuwende politiek besluitvorming, grote bouwplannen, ontwikkeling en beheersing van het sociaal domein, transformatie van vakantieparken en een modern multifunctioneel sportcentrum. Wij willen de verantwoordelijkheid op ons nemen om dat traject voort te zetten en af te ronden in de komende raadsperiode. Ik weet me daarbij gesteund door een effectieve fractie in de gemeenteraad en een bekwame VVD-wethouder.”

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl