Koninklijke onderscheiding voor Cock Andreae

0 97

Ermelo, 26 april – Totaal verrast ontving Cock Andreae (78) uit handen van de burgemeester een Koninklijke onderscheiding. Ons VVD-lid is benoemd tot lid in de ORDE VAN ORANJE-NASSAU. Dit grote maatschappelijke compliment valt Cock Andreae ten deel vanwege zijn tomeloze en belangeloze inzet voor de Ermelose bevolking. De VVD Ermelo is trots dat een actief lid uit ons midden deze eer ten deel is gevallen. 
 
Namens alle leden heb ik Cock Andreae vandaag bij hem thuis opgezocht en gefeliciteerd. De felicitatiebrief lees je hieronder, alsmede ook de voordracht die Herma en ik vorig jaar in het geheim hebben ingediend. 
 
Hans van Zetten – bestuurlijk teamleider

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl