Meet & Greet met VVD kandidaat Peter de Groot

0 19
Noordwest-Veluwe, 24 februari – VVD kandidaat Peter de Groot (38) is woensdagavond in gesprek gegaan met VVD leden uit Ermelo en Nunspeet. De Meet & Greet met de Harderwijker is tevens de start van de lokale VVD campagne voor de Tweede Kamer verkiezingen op 15, 16 en 17 maart. Peter de Groot is de huidige fractievoorzitter in de Harderwijkse gemeenteraad. Hij staat op de 24ste plek en is daarmee nagenoeg zeker van een zetel in het toekomstige parlement. “Op dit moment staan we nog op nul zetels,” stelde hij vast, want alle kiezers moeten nog wel gewonnen worden. Daarbij noemde hij de VVD leden op de Noordwest-Veluwe zijn belangrijkste ambassadeurs. 
 
Toen hij 12 jaar geleden als geboren en getogen Harderwijker lokaal politiek actief werd, was het logisch voor de VVD te kiezen. Hij komt uit een liberaal aannemersgezin. Zelf studeerde hij in Delft technisch bestuurskunde is daarin ook werkzaam. Hij verwacht binnen de toekomstige VVD Tweede kamerfractie een portefeuille te krijgen die hem in zijn kracht zet. Infrastructuur, duurzaamheid, energie zijn beleidsterreinen waarin hij zich senang voelt. Maandagavond 1 maart hebben de VVD leden in Harderwijk en Putten een Meet & Greet met Peter de Groot.

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl