Netwerk Noordwest-Veluwe op verkiezingscampagne

0 90

Onder de bezielende leiding van Harderwijker Menno Doppenberg is zaterdag in Nunspeet, Harderwijk, Ermelo en Putten geflyerd voor de Provinciale Statenverkiezingen en die van het Waterschap Vallei en Veluwe. Liberale raadsleden, netwerkbestuurders, kandidaten en vrijwilligers spraken vele burgers aan. De VVD was zaterdagmiddag op hotspots in de vier gemeenten nadrukkelijk aanwezig. De samenstelling van het team kon wijzigen, het plezier en enthousiasme van de teamleden niet.  

Aanstaande woensdag naar de stembus. Kijk om je heen of je iemand die moeilijk ter been is met een autorit of als gemachtigde kan faciliteren. Een liberaal bekommert zich om de medemens. Laat het een feestdag van en voor de democratie zijn.  

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl