Piet Woltman is gister beëdigd tot fractievertegenwoordiger van VVD Ermelo

0 103

De burgemeester van Ermelo heeft gisteravond te midden van de gemeenteraad Piet Woltman beëdigd tot fractievertegenwoordiger van de VVD. De beide raadsleden Herma van der Weide-van ’t Hof en Monique van den Broek zijn erg blij met de versterking van de voormalig CEO van verzekeringsmaatschappijen. Piet Woltman (72) was als fractie-ondersteuner al sinds najaar 2017 nauw betrokken bij de oordeelsvorming binnen de VVD-fractie, met name op financieel gebied. Gemeente-financien is een complex en moeilijk te doorgronden aspect van de kaderstellende en controlerende taken van de gemeenteraad. Als fractievertegenwoordiger mag Piet Woltman nu ook tijdens beeld-en oordeelvormende commissievergaderingen als woordvoerder van de VVD-fractie optreden.

Blijdschap binnen de VVD-fractie. Van links naar rechts: raadslid Monique van den Broek, fractievertegenwoordiger Piet Woltman, wethouder Hans de Haan en fractievoorzitter Herma van der Weide-van ’t Hof

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl