VVD campagneleiders bijeen

0 230

Dag-van-de-Campagneleiders

Onder leiding van Michel Krom, VVD hoofdbestuurslid Campagne en Communicatie, vond op 27 februari te de Dag-van-de-Campagneleiders plaats. Het was de aftrap van de voorbereidingen op de campagne 2017 (Tweede-Kamer Verkiezingen) en 2018 (Gemeenteraadsverkiezingen). De afdeling Ermelo was present met Frank Meijsen.

De VVD heeft een nieuwe strategie voor de permanente campagne. In de uitvoering is Nederland opgedeeld in 25 regio’s met elk een hoofdcampagneleider. Voor de regio waar Ermelo onder valt is dat Peter de Groot, raadslid te Harderwijk.vvd

Op lokaal niveau komt er in Ermelo een campagneteam van vrijwilligers, dat na planontwikkeling deze gaat uitvoeren om zoveel mogelijk liberaal voelende burgers te binden aan de VVD. Het was een inspirerende VVD bijeenkomst, concludeerde Frank Meijsen.

Wordt vervolgd.

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl