VVD Ermelo heeft een nieuwe website

0 95

VVD Ermelo heeft een nieuwe website

VVD Ermelo heeft een nieuwe website

VVD Ermelo heeft sinds woensdagavond een nieuwe website. Met de nieuwe website willen we inwoners van Ermelo informeren over de zaken die spelen in de lokale politiek.

De kandidaten voor de komende gemeenteraadsverkiezingen stellen zich op de site natuurlijk aan u voor, er zijn interviews te vinden met verschillende kandidaten en natuurlijk vertellen we u hoe wij Ermelo sterker willen maken. Op de site leest u echter niet alleen wat onze plannen zijn, maar ook wat er de afgelopen jaren zoal bereikt is. Want politiek is niet alleen plannen maken, maar ook plannen uitvoeren.

We hebben de website op zo’n manier gemaakt dat hij ook goed te bekijken is op tablets en smartphones.

Onze nieuwe website zal regelmatig ververst worden en natuurlijk kunt u reageren op berichten. Wilt u ons een bericht sturen, meer informatie over de lokale VVD of misschien zelfs lid worden? Kijk dan op deze pagina.

 
NB: De afgelopen jaren waren er twee verschillende url’s van onze website in omloop: www.vvdermelo.nl en ermelo.vvdermelo.nl. De laatste url komt te vervallen.

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl