VVD Ermelo stelt vragen over Newschool

0 230

Newschool

Newschool

VVD-fractievertegenwoordiger Daniëlle Terpstra heeft afgelopen week schriftelijk vragen gesteld aan wethouder Laurens Klappe over het initiatief Newschool, een nieuwe school die zich graag in Ermelo wil vestigen. De school voor basis- of voortgezet onderwijs wil naar eigen zeggen dat kinderen in eigen tempo naar een vooraf gesteld doel toe kunnen groeien en heeft het onderwijs zo georganiseerd dat de student eigenaar is van zijn eigen leerproces. De school wil zich mogelijk vestigen in de kwekerij aan de Oude Telgterweg 218 in Ermelo. Op de website www.newschool.nu is meer informatie over de school te vinden.

De VVD wil onder meer van wethouder Klappe weten wat de uitkomst is van een gesprek dat met de school gevoerd is en welke mogelijkheden er zijn voor huisvesting van de Newschool.

Vragen aan het college van B&W over de Newschool

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl