VVD Plakploeg Ermelo heeft klus geklaard

0 33
Ermelo, 11 februari – Met het devies Samen-sterker-verder is vandaag de VVD Plakploeg in Ermelo in actie geweest. Niet als eerste, het CDA ging voor, maar vandaag zijn wel alle openbare verkiezingsborden in de gemeente Ermelo beplakt met de VVD poster door het ervaren trio Hans van Zetten, Piet Woltman en Cock Andreae. 
 
Gisteren werden de verkiezingsposters door het VVD Partijbureau in Ermelo bezorgd, vandaag zijn alle 15 borden in de gemeente Ermelo voorzien. Voor het eerst is koffiemelk gebruikt als plakmiddel. De tip kwam van een liberaal uit Putten. Zelfs voor de 79-jarige Ermelo-er en trouwe VVD-vrijwilliger Cock Andreae was dit een noviteit. Het weer werkte mee, de plakploeg is goed ingewerkt en een liter koffiemelk voldeed. Binnen 2 uren was de klus geklaard.

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl