VVD posters vandaag geplakt

0 207

Vandaag is het drietal VVD vrijwilligers uitgerukt om de posters op de 15 verkiezingsborden te plakken. Cock Andreae is de ervaringsdeskundige en kent de kortste route langs de borden. Hans van Zetten smeert het bord voor met plaksel. Daarna beklimt Piet Woltman de trap en plakt de poster op het bord. De trap wordt daarbij vastgehouden door de andere twee. Cock Andreae reikt de poster aan en daarna de kwast voor het nastrijken. De goede samenwerking leidt binnen 3 klokuren tot het gewenste resultaat. Alle 15 borden, ook die in Speuld en Leuvenum, zijn nu voorzien van de VVD poster: KIES VOOR DOEN. 

Leden, vrienden en sympathisanten die zelf een poster willen plakken voor raam of op een bord in de tuin, kunnen Piet Woltman bellen: 06-51356660. Deze VVD vrijwilliger heeft nog een aantal posters in voorraad. Zijn mailadres is pwoltman@hetnet.nl

KIES VOOR DOEN.


Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl