VVD voor verbreding fietsrondweg Kerkdennen

0 17
Ermelo, 8 februari – Met steun van de VVD-fractie wordt de verbreding van de fietsrondweg Kerkdennen in uitvoering genomen. Het fietspad over de Groevenbeekse Heide is een belangrijke fietsverbinding tussen Ermelo en Putten, zowel voor recreanten en toeristen als voor scholieren. De heide is bovendien een losloopgebied voor honden en dat wil de VVD in stand houden. Dan is het zaak de veiligheid van het fietsverkeer boven alles te stellen en bromfietsen en snelfietsen te weren. Daarom wil de VVD niet spreken over een snelle fietsroute, maar over een recreatief fietspad. De verbreding naar 3 meter draagt wezenlijk bij aan de veiligheid van fietsende kinderen die het gehele jaar ervan gebruik maken naar en van basisscholen of de Scholengemeenschap Groevenbeek. De fietsrondweg wordt in de zomerperiode intensief gebruikt door gezinnen op vakantie. 
 
In 2017 had de vorige gemeenteraad al een motie ingediend om dit fietspad te verbreden zonder budget en financiering toe te wijzen. De huidige gemeenteraad heeft dat op 3 februari wel gedaan en een budget van € 770.000 beschikbaar gesteld, waardoor het voornemen van 4 jaar geleden nu ook kan worden gerealiseerd. Het besluit kreeg de volle steun van de VVD omdat de maatregel de veiligheid van scholieren en toeristen substantieel verbetert. Bovendien is toerisme een belangrijke peiler onder de lokale economie en het voorzieningenniveau in Ermelo.  
 
Monique van den Broek
VVD Raadslid te Ermelo 

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl