Brandveiligheid Ermelose bossen

0 77

Ermelo, 6 februari – Als inwoners van Ermelo zijn we bevoorrecht om in zo’n mooi stukje Nederland te leven, met alle natuur om ons heen. De verwachting is echter dat in de toekomst we in Nederland, en dus ook op de Veluwe, te maken gaan krijgen met meer natuurbranden. Voorheen waren er daarom in de Ermelose bossen brandgangen, maar op veel plaatsen zijn deze er niet meer en heeft het bos de brandgangen opgeslokt. Brandgangen beperken de uitbreidingsmogelijkheden van branden maar verhogen tevens de toegankelijkheid tot het gebied in geval van brand. Daarom stelde Gert Jan afgelopen woensdag het college de vraag: ‘Is het college zich bewust van het dichtgroeien van veel brandgangen in de Ermelose bossen en/of is er ondertussen een andere strategie dan voorheen voor wat betreft het beheersen van natuurbranden?’. Het college zal ons binnenkort antwoord geven, we houden jullie op de hoogte!

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl