Zondagopenstelling, gemiste kans voor Ermelo

0 61
De VVD Ermelo heeft samen met BurgerBelangen Ermelo in de raadsvergadering van woensdag 13 april een motie over zondagsopenstelling voor winkeliers ingebracht. Deze motie had tot doel vrijwillige zondagsopenstelling voor winkeliers waaronder supermarkten, bouwmarkten en ook andere winkels mogelijk te maken.
Winkelopenstelling op zondag is een duidelijk punt geweest in de verkiezingscampagne van de VVD Ermelo, maar ook die van een aantal andere partijen. Helaas hebben alleen de VVD en Burgerbelangen voor deze motie gestemd. Alle andere overige partijen stemden tegen. Voor de VVD is en blijft het belangrijk te proberen haar punten uit haar verkiezingsprogramma te realiseren, voor de VVD geen verkiezingsretoriek! 
 
VVD-fractie in Gemeenteraad Ermelo
 
Herma van der Weide
Monique van den Broek
Gert Jan Brouwer
Ronald Spijker
Marten Borra

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl