De wisselspagaatsprong van Rutte

0 136

De wisselspagaatsprong van Rutte hvzpc

Als dagvoorzitter op het VVD congres introduceerde Hans van Zetten lijstaanvoerder Mark Rutte met de volgende woorden:

“Een kabinet van PvdA en VVD is een politieke spagaat. En in een spagaat-zit kom je niet vooruit. Mark Rutte koos daarom voor de spagaat-sprong, zoals Sanne Wevers boven de evenwichtsbalk deed in RIO. Dan maak je hoogte, verte en vorderingen. Bovendien koos Mark voor de moeilijkste variant: de wisselspagaat-sprong. Hij regeerde namelijk met wisselende coalities.”

Vervolgens riep de turncommentator de premier uit tot de politicus met de grootste interne en externe amplitude. Met een brede lach op het gezicht besteeg Mark Rutte het podium om vervolgens Hans van Zetten uit te roepen tot de allerbeste sportcommentator.

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl