Dankzij wethouder Hans de Haan komt Strand Horst in ontwikkeling

0 13
Hotel en evenementenhal op Strand Horst in Ermelo
 
Jarenlang is erover gepraat. Iedereen had een mening over. Maar er gebeurde raadsperiode op raadsperiode niets. Totdat in 2018 Hans de Haan (VVD) aantrad als wethouder in Ermelo en de ontwikkeling van Strand Horst in zijn bestuurdersportefeuille kreeg. Ondanks negen bezwaarschriften tegen het bestemmingsplan Strand Horst, wist hij met bestuurlijke visie en volharding de Raad van State te overtuigen alle bezwaarschriften ongegrond te doen verklaren. Daarmee heeft hij een belangrijke doelstelling uit het  verkiezingsprogramma 2018-2022 van de VVD Ermelo realiseerbaar gemaakt. Strand Horst kan nu uitgroeien tot een toeristische en economische parel in Ermelo. Aan de slag! 

Hans de Haan. Foto: Joel Vingerling

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl