Geen bezoek aan Tweede-Kamer dit jaar

0 10

Het geplande bezoek op woensdag 15 april aan het Tweede-Kamer-Gebouw gaat niet door. Het bestuur van het VVD Netwerk Noordwest-Veluwe heeft de excursie naar Den Haag met ontvangst door de VVD fractie in het parlement geannuleerd wegens de huidige corona crisis.

Vorig jaar stapten 50 burgers uit Nunspeet, Harderwijk, Ermelo en Putten in de trein op weg naar de Hofstad voor een succesvol bezoek aan het Tweede-Kamer-Gebouw.
De gezamenlijke treinreis, ontvangst, rondleiding en het bijwonen van de beraadslagingen in de Tweede Kamer maakten van de excursie een zeer geslaagde dag in het centrum van de democratie. Reden voor het VVD Netwerkbestuur Noordwest-Veluwe om de excursie ook dit jaar weer voor elke inwoner op de agenda te zetten. Maar helaas, dit jaar geen excursie naar het Parlement.

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl