Noordwest-Veluwe weer aan de bestuurstafel

0 29
Eindelijk is het weer zover, dat leden van het netwerkbestuur Noordwest-Veluwe elkaar weer kunnen zien en spreken. Na digitale meetings nu weer samen om de tafel. Vice-voorzitter Koos Frijlink (links op de voorgrond) treedt als gastheer op van Gonny Otter (opleidingen en talentmanagement), Albert Mulder (campagne & communicatie), Chris van Walree (penningmeester) en Hans van Zetten (secretaris).
 
Albert Mulder uit Harderwijk, het vorige maand door de leden via een schriftelijke procedure benoemd bestuurslid, treedt bij zijn aantreden gelijk vernieuwend op. Na deze foto kwamen de laptops op tafel en ontvingen de overige bestuursleden van hem instructie in het gebruik van LinkedIn als communicatiemiddel. Vanaf nu kan het VVD Netwerk Noordwest-Veluwe ook van dit sociaal medium gebruik maken. Naast mails, de website https://noordwest-veluwe.vvd.nl en Twitter wordt LinkedIn toegevoegd aan de communicatiemiddelen van het VVD Netwerk Noordwest-Veluwe. 

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl