Zelf wel eens een debat willen voeren of bijwonen, in de raadzaal? Dat kan op dinsdagavond 26 november 2019

0 67

De VVD nodigt u van harte uit voor een informele avond in het Huis van de Stad te Harderwijk. De uitnodiging geldt ook voor 1 of 2 introducees, die u als lid kunt meenemen ten einde ze kennis te laten maken met de sfeer binnen het VVD Netwerk Noordwest-Veluwe. Op deze avond zijn we in het publieke deel van het Huis van de Stad samen, kunt u in de raadzaal actief en passief deelnemen aan een debat, waarvoor u zelf een onderwerp kunt inbrengen.


Peter de Groot (fractievoorzitter) en Bert van Bijsteren (Wethouder) trappen af met een introductie hoe de politiek werkt en hoe zij invulling geven aan hun politieke rol binnen de gemeente. Daarna starten we met de debatten.

 

Agenda:
19:30 – 20.00 Ontvangst in openbare ruimte
20.00 – 20.30 Hoe werkt de politiek (Bert en Peter)
20.30 – 20.50 Debat eerste onderwerp
20.50 – 21.10 Debat tweede onderwerp
21.10 – 21.30 Debat derde onderwerp
21.30 – 21.50 Uitloop debat of vierde onderwerp
21.50 – 22.00 Nabeschouwing
22.00 – 22.30 Liberale Netwerk borrel

U neemt plaats op de banken van de gemeenteraadsleden (of op de tribune) en voert een heus debat zoals dat ook in de gemeenteraad plaats vindt. Hoe leuk is dat! Peter de Groot legt uit hoe dat gaat, opdat onervaren deelnemers van meet af mee kunnen doen aan het debat. U kunt zelf een onderwerp aandragen voor één van de debatten. De stikstof impasse zullen we op deze avond niet oplossen, maar misschien kunnen we bijvoorbeeld een debat voeren over “wild” op de Veluwe. Breng uw eigen onderwerp in en ervaar de mening van anderen.

Om een idee te krijgen hoeveel personen we kunnen verwachten, vragen wij u om zich voor 15
november aan te melden bij Noha Lammerts Van Bueren, email: N.lammertsvanbueren@harderwijk.nl

Wij hopen velen van u te ontmoeten op deze liberale avond in het Huis van de Stad te Harderwijk
Adres: Havendam 56, 3841 AA Harderwijk.

Noha Lammerts Van Bueren en Dick van Marle
VVD Harderwijk-Hierden

 

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl