Monique van den Broek

1 563

Monique vd Broek, 3 op de VVD-kieslijst

Mijn naam is Monique van den Broek. Ik ben consultant in de financiële dienstverlening. Daarnaast ben ik Gemeenteraadslid voor de VVD Ermelo.

Veel mensen hebben overal een mening over, maar zijn niet politiek actief. Mijn betrokkenheid in de samenleving uit zich door belangstelling te hebben in lokale kwesties. Gesprekken met u als inwoner en/of ondernemer maakt dat u zich gehoord voelt en deze gesprekken zijn hierbij van grote waarde.

De VVD Ermelo heeft mij op de kieslijst voor de Gemeenteraadsverkiezingen geplaatst. In teamverband willen wij alle inwoners in Ermelo vertegenwoordigen in de Gemeenteraad.
In het winnend team zal mijn bijdrage zich vooral richten op een fijne leefomgeving voor jong en oud, alle generaties moeten zich thuis voelen in Ermelo. Geef ons winnend team uw stem en maak de VVD verantwoordelijk voor een sterker Ermelo waar je je veilig en prettig voelt.

Monique van den Broek
E-mail: m.vandenbroek@ermelo.nl
Telefoonnummer: 06 45056116

Gerelateerde artikelen:

1 Comment

  1. antirook 22 april 2016 at 23:09

    Heeft u ook een e-mail adres? Uw e-mail adres staat niet vermeld op de website van de gemeente Ermelo?

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl