Oorlog in Oekraïne bezorgt VVD lijsttrekker Herma pijn in de buik

0 55

Herma is druk met de verkiezingscampagne voor de gemeenteraadsverkiezingen. Veel inwoners en journalisten spreken haar aan over lokale politieke standpunten. Tegelijk woedt er een oorlog in Oekraïne en dat bezorgt haar pijn in de buik. “Alle inwoners van Oekraïne snakken naar vrijheid en democratie. Wat ben ik blij volksvertegenwoordiger te zijn van de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie in Ermelo. Wat goed dat de hele wereld Oekraïne steunt en de Russische agressie resoluut afwijst. Uit die mondiale solidariteit put ik de energie om de lokale campagne voort te zetten. Die oorlog kan ik niet stoppen, maar ik kan wel de vrijheid en democratie in Ermelo versterken. Wij maken Ermelo beter en liberale politiek de wereld.”

Gerelateerde artikelen:

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Postadres:
Raadhuisplein 9, 3851NT Ermelo
E-mailadres: info@vvdermelo.nl